Individual Lessons
30,00€ Per Lesson 1 Student
15,00€ Per Lesson / Per Student 2 Students
10 Lessons
285,00€ 1 Student
142,50€ Per Student 2 Students
125,00€ Per Student 3 Students
108,00€ Per Student 4-8 Students
20 Lessons
560,00€ 1 Student
280,00€ Per Student 2 Students
240,00€ Per Student 3 Students
206,00€ Per Student 4-8 Students
30 Lessons
825,00€ 1 Student
412,50€ Per Student 2 Students
345,00€ Per Student 3 Students
294,00€ Per Student 4-8 Students

Please note: 2 students studying together on the same course, which is ideal for friends, family or work colleagues, only pay for 1 person.

Enrolment
20,00€

Note: 1 Lesson = 50 minutes